

- Ruim 40 jaar ervaring in scheepstechniek!
- Eenvoudig besteld, snel geleverd!
- Online retourneren: snel & eenvoudig!






Deze VETUS BOW PRO Boosted BOWB057 boegschroef is retour gekomen. De originele doos/verpakking is beschadigd, maar het product zelf verkeert nog in originele staat. Een interessante kans om een hoogwaardige VETUS proportionele boegschroef voordeliger aan te schaffen wanneer een beschadigde verpakking voor jou geen probleem is.
De VETUS BOWB057 BOW PRO Boosted levert 57 kgf stuwkracht en is geschikt voor een 150 mm boegschroeftunnel. VETUS adviseert dit model voor boten van circa 8 tot 12 meter. De boegschroef kan zowel als boegschroef als hekschroef worden toegepast.
Dankzij de borstelloze inductiemotor en proportionele bediening bepaal je nauwkeurig hoeveel stuwkracht je gebruikt. Dat geeft veel meer controle over de boot tijdens het aanleggen, afvaren en manoeuvreren in krappe havens.
De Boosted-uitvoering onderscheidt zich door de geïntegreerde DC-DC smart charger. Hiermee kan de 24V-accubank van de boegschroef worden geladen vanuit een 12V-voeding. De slimme lader werkt met een driefasen laadproces en schakelt alleen in wanneer voldoende laadspanning beschikbaar is. Zo wordt voorkomen dat bijvoorbeeld de startaccu onnodig wordt ontladen.
De BOWB057 beschikt daarnaast over lock- en holdbediening. Hiermee kun je een gewenst niveau van stuwkracht instellen en vasthouden. Dit is bijvoorbeeld handig wanneer je de boot tijdens het aanleggen gecontroleerd tegen de steiger wilt houden of langere tijd een beperkte hoeveelheid stuwkracht nodig hebt.
De boegschroef wordt aangestuurd door de gepatenteerde VETUS MCV-motorcontroller en maakt gebruik van het V-CAN CANBUS-protocol voor communicatie met compatibele VETUS-bedieningspanelen. Het systeem beschikt bovendien over ingebouwde beveiliging tegen oververhitting en een te lage accuspanning.
De VETUS BOW PRO-serie is ontwikkeld om het vervangen van een bestaande boegschroef eenvoudiger te maken. De BOWB057 past op VETUS-tunnels en kan volgens VETUS ook worden toegepast op tunnels van diverse andere merken. Hierdoor kan dit model een interessante upgrade zijn wanneer je van een conventionele boegschroef naar een proportioneel bedienbare boegschroef wilt overstappen.
Je ontvangt een VETUS BOW PRO Boosted BOWB057 in originele productstaat. Alleen de originele doos/verpakking is beschadigd. Daarom bieden we dit exemplaar aan als retourgoed.
Retourstatus: retourgoed
Staat product: originele staat
Verpakking: originele doos is beschadigd
Model: VETUS BOWB057 BOW PRO Boosted
SKU: BOWB057
Stuwkracht: 57 kgf
Vermogen: 3,1 kW / 4,1 pk
Tunneldiameter: 150 mm
Proportionele bediening: ja
Geschikt voor: boten van circa 8 tot 12 meter
Toepassing: boegschroef of hekschroef
Inschakelduur continu: 10 minuten
Belangrijk: dit artikel wordt verkocht als retourgoed vanwege de beschadigde verpakking. Het product zelf verkeert nog in originele staat.
Toon meer
Welke order wil je annuleren?
Vul je emailadres en referentie in:
Bekijk je inbox!
Als je email adres bekend is ontvang je een link om de order te annuleren.