


- Ruim 40 jaar ervaring in scheepstechniek!
- Eenvoudig besteld, snel geleverd!
- Online retourneren: snel & eenvoudig!






De Johnson L750 bilgepomp 12V is een compacte en efficiënte dompelpomp die speciaal is ontwikkeld voor het snel en betrouwbaar wegpompen van bilgewater in boten. Dankzij de krachtige motor en het slimme cartridge-ontwerp levert deze pomp een hoge capaciteit terwijl onderhoud eenvoudig blijft.
Met een maximale capaciteit van 73 liter per minuut (1150 GPH) en een opvoerhoogte tot 2,6 meter is de L750 ideaal voor kleine tot middelgrote vaartuigen. De pomp werkt op 12 volt, heeft een laag energieverbruik van slechts 3 ampère en is ontworpen voor langdurige en betrouwbare prestaties.
Het compacte ontwerp zorgt ervoor dat de pomp eenvoudig te installeren is in smalle bilgeruimtes. Dankzij het cartridge-systeem kan de motorunit bovendien snel worden verwijderd voor onderhoud, zonder dat de complete pomp gedemonteerd hoeft te worden.
De Johnson L750 kan handmatig worden bediend of gecombineerd worden met een vlotterschakelaar voor automatische werking, waardoor uw boot altijd beschermd blijft tegen ongewenst water in de bilge.
Toon meer
Toon minder
Veel andere watersporters maken hiermee hun aankoop compleet!

